Vše ostatní o posilování

Otázky

Odeslat odpověď

Vyplněním tohoto políčka rozpoznáváme, že se nejdená o spam...
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Otázky

Re: Otázky

Příspěvek od Sobík » stř 30. led 2013 16:40:53

Ahoj,

1) Bohužel neznám. Většinou vyhledávám předně na youtube. Ale nebránil bych se vystavovat taková videa i zde na domácí posilovně, narazíš-li na nějaká užitečná.

2) Za měsíc jsou 4 cm v klidovém stavu bez nadbytečného zavodnění na paži spíš nereálné (nehledě na genetické předpoklady), pokud by se mělo jednat hlavně o svalovou hmotu. S tvrdým tréninkem hlavně tricepsu a vysokým energetickým příjmem by se tomu ale určitě dalo přiblížit. Tělo by si ale vytvořilo mnoho tuku a vesměs už takový přístup nelze moc považovat za zdravý a rozumný. Za delší období už to možné je.

Otázky

Příspěvek od jiri1995 » stř 30. led 2013 16:13:30

Ahoj Sobíku,

Chtěl jsem se zeptat na toto:

1) Neznáš nějaký web kde při konkrétním cviku je zobrazená animace (např. panáčka), která zobrazuje jaký sval se tímto cvikem posiluje...

P.S. Jednu americkou stránku jsem věděl, byla suprová, ale už jsem ji bohužel zapomněl :x

2) Mně se moc nelíbí vyrýsování svalů i když to zní blbě. Spíš se mi líbí zmohutnění svalů...dalo by se třeba za měsíc biceps + tricep zmohutnit (zvětšit) o cirka 3-4cm? :shock:

Nahoru

cron

Přihlásit se