Poradna

Můžu doma cvičit i běhat?

Odeslat odpověď

Vyplněním tohoto políčka rozpoznáváme, že se nejdená o spam...
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Můžu doma cvičit i běhat?

Re: Můžu doma cvičit i běhat?

Příspěvek od Sobík » úte 26. kvě 2020 12:15:52

Jakmile sportovec usiluje primárně o růst svalů, kardio většinou omezí do doby než začne mít potřebu shazovat přebytečný tuk. Pokud však za kulturistu budu považovat toho, kdo chce být fit, dobře vypadat a mít funkční tělo, a jeho představou je spíše atletická postava, pak je kuprospěchu s různorodými sportovními aktivitami nešetřit a rozvíjet se co nejvíce plošně. Silový trénink však zůstává velmi důležitým prvkem.

Můžu doma cvičit i běhat?

Příspěvek od Tomik » čtv 21. kvě 2020 16:43:55

Dobrý den,
cvičím doma s vlastní váhou, činkami a hrazdou - cviky podle domácí posilovny. Mám hezky poskládané dny na cvičení (pondělí prsa atd...) Jím zdravě + velký přísun bílkovin (tvaroh, protein, cottage, maso) a "můj cíl" je být kondičně fit, mít "nějaký sval" a vypadat dobře. Nechci být žádný kulturista ani "bodybuilder"..

Můžu cvičit jak cvičím doposud a do toho občas běhat (brát běhání jako kardio?) ? Strašně rád právě běhám, ale žádného kulturistu (což já nejsem ani být nechci) běhat neviděl... :-)

Jaký na to máte názor? Tolik ve stručnosti, děkuji za čas a případnou radu.

Nahoru

cron

Přihlásit se