Poradna

Chci zhubnout tuk na rukou

Odeslat odpověď

Vyplněním tohoto políčka rozpoznáváme, že se nejdená o spam...
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Chci zhubnout tuk na rukou

Re: Chci zhubnout tuk na rukou

Příspěvek od Sobík » pát 19. čer 2020 12:27:33

Při domácím posilování se netřeba tolik obávat velkého nárůstu svalů, zvlášť u žen. Množství držícího se tuku na určité partii je dáno z velké části geneticky. Je pak zbytečné zaměřovat se jen na cviky na dané části těla, protože (laicky řečeno) začne tuky pálit podle svého předdefinovaného pořadí a na některá místa se dostane až ve chvíli, kdy už jinde tuk být nemusí.

Někdy ale i ochablé svalstvo nadbytečný tuk připomíná (na pohled i dotek) a stačí jej silovým tréninkem zpevnit. Ideální mi přijde cvičit komplexně celé tělo, neboť u velké části cviků mohou být ruce stejně zapojené, a doplňovat to o jakoukoli další pohybovou aktivitou.

Kůže je do určité míry elastická a dokáže se přizpůsobit tělesným změnám. Při rychlým nabírání se však leckdy nevyhneme tvorbě nevzhledných strií, a při skokové změně směrem dolů naopak povisnutím. Tady pak buď pomůže svaly trénovat a zpevňovat a kůži nechat pozvolna adaptovat a nebo při velkém množství takové kůže její chirurgické odstranění.

Chci zhubnout tuk na rukou

Příspěvek od Ananadrejka » pát 19. čer 2020 11:24:13

Dobrý den, už delší dobu se marně snažím zhubnout přebytečný tuk na rukou. Postavu mám jinak vcelku dobrou, tedy jsem s ní spokojená, ale na rukou mi zbylo hrozně moc tuku a volné kůže. Myšleno na bicepsech a tricepsech. Myslíte, že by mohli fungovat tyto cviky https://ifarmacie.cz/hubnuti-pazi/ ? Nechci zase něco po čem mi narostou svaly, to nepotřebuji. Jediné co by mi stačilo by bylo zhubnout ruce, případně nějak zpevnit kůži, ale to je asi nereálné.. :( budu ráda za vaše poznatky. Díky

Nahoru

cron

Přihlásit se