Stroje a pomůcky

elektrostimulační cvičení?

Odeslat odpověď

Vyplněním tohoto políčka rozpoznáváme, že se nejdená o spam...
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: elektrostimulační cvičení?

Re: elektrostimulační cvičení?

Příspěvek od Sobík » pon 12. úno 2018 15:08:42

Ahoj,

u zdravého člověka celá ta myšlenka postrádá smysl. Pro redukci tuku elektrošokové kontrakce spálí málo kalorií, pro růst svalové hmoty je intenzita zatížení svalu nízká. Jako regenerační doplněk a jako metoda pro zabránění ochabování svalů si elektrostimulaci umím představit a tak se také s pozitivními výsledky používá v medicíně u osob s omezenou možností pohybu.

V době, kdy se na trh dostaly přístroje za pár stovek (ať už je jejich kvalita kdovíjaká), díky šikovné marketingové kampani mnoho pasivních a lenošných lidí nabylo dojmu, že i oni mohou díky nim získat bezpracně atletickou postavu. O tom to ale není. Pohyb je pro člověka přirozenou součástí a měl by být (musí být) základním kamenem každé změny.

elektrostimulační cvičení?

Příspěvek od Thommy » pon 12. úno 2018 14:00:03

Ahoj. Chtěl bych se zeptat jestli má vůbec nějaký smysl používat takové ty pásy, co se omotají kolem těla a pomocí slabých elektrošoků nutí svaly se stahovat. Je to k něčemu?

Nahoru

cron

Přihlásit se