Vše ostatní o posilování

Nabrání svalové hmoty

Nabrání svalové hmoty

Příspěvekod Martina » ned 07. zář 2014 11:24:56

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jak nabrat svalovou hmotu. Už asi 2 měsíce posiluju, ale nenabírám, spíš hubnu. Jídelníček mám upravený na nabrání svalové hmoty.
Martina
 

Re: Nabrání svalové hmoty

Příspěvekod Sobík » čtv 11. zář 2014 19:49:48

Ahoj,

těla žen nedisponují takovým množstvím růstového hormonu jako je tomu u mužů, a z toho důvodu každý gram svalové hmoty pro ně znamená vynaložení mnohem většího úsilí. Ideální je tedy volit silový trénink a viditelné výsledky očekávat spíše až v řádu měsíců.

Aby nedocházelo k úbytku hmotnosti, je třeba dodržovat základní pravidlo, kdy příjem energie ze stravy musí převyšovat výdej (minimálně 500kJ a výše). Co se týče živin - bílkoviny bys měla držet mezi 1g až 1,2g na kg své váhy, tuky také okolo 1g až 1,2g na kg své váhy a zbylou energetickou část pak vyplnit sacharidy a stále přitom dodržovat základní racionální doporučení.
Lavita - Sobík
Sobík
 
Luboš Lerch
Lifestyle Coach
Poradce pro výživu
IČ: 74121014
 
Příspěvky: 785
Bydliště: Lanškroun

Zobrazit nabídku

Re: Nabrání svalové hmoty

Příspěvekod Jandy » čtv 07. zář 2023 12:26:05

co byste řekli na tyhle tipy https://www.vitamen.cz/jak-nabrat-svalovou-hmotu/ konkrétně teda ten testosteron a strava. hraje při nabírání svalů velkou roli hladina testosteronu? jsem totiž ve věku kdy začínám pociťovat jeho úbytek.
Jandy
 
Příspěvky: 4


Zpět na Vše ostatní o posilování

cron
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Přihlásit se