Stravování a jídelničky

dotaz na jidelnicek

dotaz na jidelnicek

Příspěvekod martina » sob 06. zář 2014 18:38:10

Dobry den, mam dotaz, jsem bezradna. Za odpoved budu velmi rada. Zacla jsem navstevovat od minuleho tydne fitness centrum. Asi 3 mesice jim zdravou stravu a chodivala jsem behat, nekdy sprinty. Neco jsem uz zhubla. Je mi 22, vazim zhruba 54-55 a merim 168 cm. Chci zpevnovat a rysovat. Fitness centrum bych chtela navstevovat 4x tydne ( po,ut,ct,pa). Ve fitku - 15 min rychle chuze do kopce( na pase mi to zobrazuje 200kcal spalenych za tuto dobu), potom hodinu cvicim( ruzne cviky na posilovacich strojich a cinky a ruzne cviky) a na zaver opet rychla chuze jako na zacatku a jeste chci zapojit 2x tydne (st a so) sprinty venku ( 6min beh zvolna na rozehrati, 15 s sprint/45s chuze, 10x opakovani a na zaver opet 6min behu). Na snidane jim hlavne vlocky - ovesne kase, placky - dochucovane ovocem, kakaem, vejcem - placky, skorici atd. Ruzne kombinuji. Svacinky - bilkoviny atd. Obedy - testoviny, ryze,kuskus, kur a hov maso, ryby, zelenina. Odpoledni svacina - bilkoviny a zelenina. Vecere - maso, ryby, zelenina. Snazim se vyhybat od 14.00 ovoci a priloham i pecivu. Miluju seminka, orechy pro ktere mam slabost, taky susene ovoce, ale snazim se tomu nejak vyhybat, jelikoz vim, ze velke mnozstvi je spatne, proto je nekdy radsi vynecham uplne,tak samo s doslazovanim medem a jav. sirupem, radsi vynecham, nez dochutim. Konzumuji opravdu dost zeleniny a zboznuju ovoce, ale jak rikam, vyhybam se tomu v odpolednich hpdinach. Vstavam v 5 a do fitka chodim v 10.00, moc vas prosim o sestaveni jidelicku i s casy a s gramazi. A kolik bych mela mit bilkovin, tuku, a sach v treninkovem dni a kolik kdyz necvicim. Moc, mkc moc dekuji, citim se obcas dost hladova a pritom se mi zda, ze jim dost. Dekuji
martina

Zobrazit nabídku

Re: dotaz na jidelnicek

Příspěvekod martina » sob 06. zář 2014 18:41:07

Jeste :) snazim se jist co 3 hodiny, po treninku prijde do 10 min banan a do hodky a pul obed :) spat chodim kolem 22- 23 :) dekuji dekuji
martina

Zpět na Stravování a jídelničky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Přihlásit se