Stroje a pomůcky

Posilovací věž

Posilovací věž

Příspěvekod zeliz » sob 28. dub 2012 21:35:08

Chtěl jsem si domů pořídit posilovací věž, na jednu stranu mi to přijde jako dobrej nápad: Jde na tom dělat hodně cviků a izolovanej pohyb může bejt přínosnej, když pořád cvičim s činkama..
ale když sem to spočítal, tak mi vyšlo, že bych musel chodit tak 9 let pravidelně do posilovny, aby se mi ty peníze vrátily:D (S tim, že bych tam cvičil 1x za týden, zbytek dnů bych si vystačil doma)

Co si o tom myslíte? Má to někdo doma? Jde něco podobnýho postavit a nekupovat za velký peníze?
zeliz

Zobrazit nabídku

Re: Posilovací věž

Příspěvekod Sobík » úte 01. kvě 2012 19:59:28

Je to otázkou. Na základní a zároveň nejdůležitější cviky stačí nakládací jednoručky, nakládací dlouhá činka, jednoduchá lavice a například hrazda připevněná někde na půdě do trámu. Narazíš zde ale na maxima, která s tímto náčiním budeš schopen odcvičit, takže když to budeš s posilováním myslet vážně, fitku se stejně nakonec nevyhneš. Pokud tedy do něj nemáš daleko, navštěvoval bych ho spíše, než abych vrážel peníze do věže, která navíc v bytě zabere také dost místa.

Jinak postavit jde ledacos. Ve výsledku se to ale nemusí vyplatit, pokud se už jedná o složitější konstrukce. ;)
Lavita - Sobík
Sobík

Luboš Lerch
Lifestyle Coach
Poradce pro výživu
IČ: 74121014

Zpět na Stroje a pomůcky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Přihlásit se