Stroje a pomůcky

Cvičenie s Gymform AB Generator

Cvičenie s Gymform AB Generator

Příspěvekod lucius991 » stř 20. srp 2014 19:42:22

Zdravim Vas rozmislam si kupit pristoroj na cvicenie Gymform AB Generator http://www.mediashopsk.eu/produkt/ab-generator/464/5
Kedze som cez google k tomuto pristroju nevidel ziadne recenzie tak pisem tu ci nema niekto s tymto skusenosti pripadne nazor ci to moze byt dobra pomocka na cvicenie
dakujem za kazdy nazor...
lucius991

Re: Cvičenie s Gymform AB Generator

Příspěvekod Sobík » ned 24. srp 2014 13:05:57

Ahoj,

z mého pohledu se jedná o vyhozené peníze. Konstrukce těchto přístrojů jsou v rámci potřeb telemarketingu tvořeny pro zábavné a snadné cvičení, což pak lidi vede k dojmu, že svá těla změní i bez vynaložené námahy. Tak lehko to však bohužel nejde.

Pokud to se cvičením myslíš vážně, investoval bych raději do základního vybavení a postupů, jejichž funkčnost už ověřily minulé generace.
Lavita - Sobík
Sobík

Luboš Lerch
Lifestyle Coach
Poradce pro výživu
IČ: 74121014

Příspěvekod monika568 » pon 09. úno 2015 21:22:34

pre lucius991: je to dobrý stroj fakt :)
monika568

Příspěvekod petra » čtv 17. zář 2015 10:31:52

Ahoj Lucka je to vážne výborný stroj a pravidelným cvičením som videla prvé výsledky už po troch týždnoch. Odporúčam!
petra

Příspěvekod Ondra » čtv 17. zář 2015 12:27:00

Ahoj, já bych si to také nekupoval. Je mnoho cviků, které může člověk provádět pouze na zemi a tyto cviky jsou podle mě efektivnější. Doma můžeš dělat různé druhy kliků, dřepů a všelijaké cviky na břicho a nepotřebuješ k tomu absolutně nic. Možná jak už tu bylo zmíněno uvidíš výsledky s tímto strojem po pár týdnech, to ale docílíš i bez toho, a časem to nepůjde posunout dál a stejnak na tom přestaneš cvičit. Toť můj názor :) .
Ondra

Příspěvekod Milada » čtv 24. zář 2015 8:24:51

Ten stroj vnímám jako skvělou pomůcku. Po letech hledání přes aerobik a jógu a s postupujícím věkem jsem našla něco, co tahle cvičení skvěle spojuje a snoubí dohromady - lze tam vidět složku aerobní i protahování a posilování. Cvičení mne baví, dokonce se na něj těším, když k němu pustím hudbu, baví dvojnásob. Tím, že se v jeden moment posiluje najednou tolik partií, lze opravdu zkrátit dobu potřebnou ke cvičení. S minutovými přestávkami na regeneraci mezi jednotlivými sériemi na výdrž mi na displeji ukazuje čistý čas cvičení něco kolem 6 minut, s těmi přestávkami - tj. zhruba 8 - 10 sérií tedy necelých 20 minut času denně. Výsledky už po měsíci. Paráda. Doporučuji velmi. :D
Milada

Zobrazit nabídku

Příspěvekod IGI » úte 07. bře 2017 17:35:36

Caf-caf,na Gymform cvicim 8mesiacov.Pokrocil som na extrem+3gumy cvicim 500 opakovani/5minut.Su za mnou casy,ked som cvicil 9*5minut denne,sila rastie rychlo.Schudol som 60kg/8mesiacov,ale svaly slabota,trocha 4 kontury tehliciek.Ale jedol som iba 600 kcal denne tak tie vysledky preto.Ked som stroj zlomil bezproblemov ho vymenili.Za tie peniaze to stoji a budes mat urcite lepsi pocit ako z inych cvikov napr.brusakov a drepov s cinkov.Budes silnejsia rychlo a ked budes hladovat prisaham,ze aj chudsia.Mne uz sa chudnutie zastavilo,hladam novu metodu,ale ide to iba cez svaly.
IGI

Zpět na Stroje a pomůcky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Přihlásit se