Vše ostatní o posilování

Motivace

Motivace

Příspěvekod jiri1995 » čtv 13. pro 2012 16:35:59

Ahoj Sobíku,

Už pár dní ve fitku jsem takovej bez elánu a vášni dále cvičit...zkrátka to není jako ze začátku, kdy sem začínal. Ve fitku jsem takový tělo bez duše, protože nejsou po 4 měsících vidět výsledky hlavně na břiše, pokouším se držet dietu ale pořád mám na něm nepopulární "pneu" :( [biceps a triceps se již pomalu, ale jistě tvarují). Vyzkoušel jsem různé motivační pomůcky (viz. hudbu do sluchátek, podporu sparring-partnera , hecování od ostatních cvičenců apod. , ale nic moc nezabralo...neporadil bys mi nějak? :idea:

[Jak jsi na tom mým Tréninkovým plánu, který jsem poslal ve středu 28.listopadu 2012 ??? ]
PORÁŽKA JE STAV MYSLI; NIKDO NENÍ PORAŽEN, DOKUD PORÁŽKU NEPŘIJME JAKO SKUTEČNOST.
Bruce Lee
jiri1995

Zobrazit nabídku

Re: Motivace

Příspěvekod Sobík » čtv 13. pro 2012 17:17:35

1) Nemám rád slovo dieta :-)
2) Tomu, kdo nemá kulturistický ambice bych doporučil fitko max 2x týdně a prokládat ho jiným pohybem, jiným koníčkem (teď přes zimu halové sporty, sněhové sporty, delší procházky, atd.).
3) Dobrá může být také delší pauza. Dva, tři týdny se na fitko nepodívat ani z venku.

Zbytek je opět hlavně o jídelníčku. Doposud jsem neviděl žádný tvůj konečný, který opravdu dodržuješ. Bez toho nejsem schopen poradit, jak naložit s přebytečnými tuky, jejichž přítomnost tě nyní také demotivuje.

PS: Bohužel je nyní trenér vysoce vytížen a je dost problematické se s ním spojit. :-(
Lavita - Sobík
Sobík

Luboš Lerch
Lifestyle Coach
Poradce pro výživu
IČ: 74121014

Zpět na Vše ostatní o posilování

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Přihlásit se