Vše ostatní o posilování

Otázky

Otázky

Příspěvekod jiri1995 » stř 30. led 2013 16:13:30

Ahoj Sobíku,

Chtěl jsem se zeptat na toto:

1) Neznáš nějaký web kde při konkrétním cviku je zobrazená animace (např. panáčka), která zobrazuje jaký sval se tímto cvikem posiluje...

P.S. Jednu americkou stránku jsem věděl, byla suprová, ale už jsem ji bohužel zapomněl :x

2) Mně se moc nelíbí vyrýsování svalů i když to zní blbě. Spíš se mi líbí zmohutnění svalů...dalo by se třeba za měsíc biceps + tricep zmohutnit (zvětšit) o cirka 3-4cm? :shock:
PORÁŽKA JE STAV MYSLI; NIKDO NENÍ PORAŽEN, DOKUD PORÁŽKU NEPŘIJME JAKO SKUTEČNOST.
Bruce Lee
jiri1995

Zobrazit nabídku

Re: Otázky

Příspěvekod Sobík » stř 30. led 2013 16:40:53

Ahoj,

1) Bohužel neznám. Většinou vyhledávám předně na youtube. Ale nebránil bych se vystavovat taková videa i zde na domácí posilovně, narazíš-li na nějaká užitečná.

2) Za měsíc jsou 4 cm v klidovém stavu bez nadbytečného zavodnění na paži spíš nereálné (nehledě na genetické předpoklady), pokud by se mělo jednat hlavně o svalovou hmotu. S tvrdým tréninkem hlavně tricepsu a vysokým energetickým příjmem by se tomu ale určitě dalo přiblížit. Tělo by si ale vytvořilo mnoho tuku a vesměs už takový přístup nelze moc považovat za zdravý a rozumný. Za delší období už to možné je.
Lavita - Sobík
Sobík

Luboš Lerch
Lifestyle Coach
Poradce pro výživu
IČ: 74121014

Zpět na Vše ostatní o posilování

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Přihlásit se