Vše ostatní o posilování

Ochablé nohy

Ochablé nohy

Příspěvekod daxter » čtv 04. zář 2014 11:31:53

Ahoj,
předposlední týden jsem byl na volejbalovém soustředění a poté jsem se cítil dost vyčerpaný, ale i přesto jsem poslední týden o prázdninách byl asi 4x ráno na půl hodiny běhat a poté ještě půl hodiny posiloval na břicho a přes den jezdil na kole nebo chodil někde pěšky. Tento týden nám začali tréninky (už 3 jsou za mnou) na 1,5 hodiny ve volejbale a poté jsem si byl ještě v pondělí a úterý po tréninku na hodinku zaposilovat jen s vlastní vahou převážně na břicho... Do tréninku se mi tento týden vůbec nechce a cítím hodně ochablé nohy... poraďte, jak se z toho dostat :(

PS: mám neustálou chuť něco jíst a už nevím, jak tomu odolávat.. :(
daxter

Re: Ochablé nohy

Příspěvekod Sobík » čtv 04. zář 2014 18:03:57

Ahoj,

možná to chce opravdu jen více relaxovat. Nemusí se ve tvém případě jednat o přetrénování, každopádně tělo si tu a tam potřebuje pořádně odpočinout. Omezil bych minimálně na dva až tři dny fyzicky náročné sportovní aktivity a zároveň během té doby nijak zvlášť nehlídal stravu a jedl to, na co opravdu máš chuť, ať už to lze považovat za racionální či nikoli. Lehce se tak dostaneš i do lepší psychické pohody a znovu se nabudíš na nadcházející tréninky.
Lavita - Sobík
Sobík

Luboš Lerch
Lifestyle Coach
Poradce pro výživu
IČ: 74121014

Zobrazit nabídku

Re: Ochablé nohy

Příspěvekod daxter » pát 05. zář 2014 8:37:10

Ahoj, děkuju, zkusím to:-)
daxter

Zpět na Vše ostatní o posilování