Vše ostatní o posilování

rychlejší růst svalů

rychlejší růst svalů

Příspěvekod naivka001 » stř 27. dub 2016 11:10:16

Ahoj, narazil jsem na potravinový doplněk Somatodrol. Slyšel jsem na to schválu ale i kritiku, zajíma mě jestli je to úplně k ničemu? Nebo alespoň jako doplněk dobrý ? Nečekám že mi pře noc narostou svaly, ale má to nějaký účinek? Nabuzení atd ? Existuje nějaký český eshop kde se to dá koupit ? Našel jsem tohle : http://suprmarket.cz/cz-detail-90185373 ... rmonu.html, ale nevim nevim, má stím někdo zkušenost? Díky
naivka001

Re: rychlejší růst svalů

Příspěvekod Sobík » stř 27. dub 2016 13:26:56

Ahoj,

je to spíš taková oblbovačka, co se tváří světově a marketingově vsází na lenost konzumentů zjistit si podrobnější informace. Podle složení neobsahuje nic zvláštního, co by nenabízely jiné výživové doplňky ze stejné skupiny. Bude plnit spíš funkci nakopávače, a proto bych raději peníze investoval do stravy nebo suplementace základních živin, než do takového produktu.
Lavita - Sobík
Sobík

Luboš Lerch
Lifestyle Coach
Poradce pro výživu
IČ: 74121014

Zobrazit nabídku

Re: rychlejší růst svalů

Příspěvekod borkovsky.dm » pon 02. kvě 2016 19:24:21

Somatodrol obsahuje aktivní látky z kotvičniku, což strukturálně se podoba testosteronu, a v těle má se na ten testosteron přeměnit. Toto je teoretický aspekt, na praktice ale by mělo byt dávkování 6tbl denně na 100 kg váhy jedince, a ze skusemosti nne všem to něco udělá. Nicméně i samotne injekce testosteronu ani po půlroční kůře nemusí nic udělat. Jak bylo již tady doporučeno správná anabolická strava a trénink zaručuje nárůst svalové hmoty.
borkovsky.dm

Zpět na Vše ostatní o posilování

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Přihlásit se