Vše ostatní o posilování

Aminokyseliny

Aminokyseliny

Příspěvekod Návštěvník » pon 29. srp 2016 8:13:00

Dobry den chtěl bych se zeptat jestli by jste mi doporučily nějake aminokyseliny při me vaze 50kg a 165cm vyška (18let) sem začatečnik ale rok zpět sem posiloval doma s činkama 1měsic a za 1 měsic sem přibral z 45 kg na 50 a chtěl bych zase začit s posilovanim ne činkama ale ab lifter easy a aminokyseliny sem chtěl kvuli toho že to podporuje rustovy hormon ale pak sem četl na netu že se po tom chudne tak poraďte co si pořidit moc tomu tak nerozumim nebo koupit nejakou vyzivu na přibrani na vaze ? Nebo posilovat bez vyživy a potom po nějake době si něco kupit ? ( to se mi moc nechce čekat )
Návštěvník

Re: Aminokyseliny

Příspěvekod Sobík » pon 29. srp 2016 14:27:10

Ahoj,

mnoho lidí bez předchozích zkušeností shledává doplňky za něco nadpřirozeného, co jim pomůže k velkým svalům, přitom to tak vůbec není. Pokud chceš vyloženě nějaký suplement vyzkoušet a užívat, investuj raději do proteinového koncentrátu - například Predator od Amixu. Koncentráty sice obecně obsahují nižší množství bílkovin (proto jsou levnější), ale dodají tělu v dávce i pár gramů sacharidů a další prospěšné látky.

Samotně prodávané aminokyseliny jsou drahým špásem, který pro tebe nyní nemá absolutně žádný význam - největší uplatnění nachází v před-soutěžním období v kulturistice, kdy sportovci snižují podkožní tuk na minimální hodnotu a řeší každou kalorii navíc.

Nejlepší hormonální odezvy dosáhneš těžkým tréninkem největších svalových partií (nohy, hrudník, záda) podpořeným kvalitní a výživově hodnotnou stravou. Jedno bez druhého nepřinese kýžené výsledky a celé je to základ, který musíš mít vyřešený před tím, než začneš pořizovat a zkoušet různé suplementy.
Lavita - Sobík
Sobík

Luboš Lerch
Lifestyle Coach
Poradce pro výživu
IČ: 74121014

Příspěvekod Návštěvník » pon 29. srp 2016 15:49:53

A co takhle gainer http://eshop.aktin.cz/mutant-mass alespoň bych potom přibral na vaze
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » pon 29. srp 2016 15:52:36

A nechci to uživat pravidelně chci to jednou zkusit ten cely baliček a pak bez toho jet jestli to ma teda smysl
Návštěvník

Příspěvekod Sobík » pon 29. srp 2016 17:06:45

Gainer zkusit klidně můžeš, neublíží ti, ale také nic moc hodnotného nepřinese. Více jsem dnes zmiňoval v tomto tématu.
Lavita - Sobík
Sobík

Luboš Lerch
Lifestyle Coach
Poradce pro výživu

Příspěvekod Návštěvník » pon 29. srp 2016 17:52:51

A jaky gainer by si mi doporučoval do těch 1300 kč
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » pon 29. srp 2016 17:56:49

Návštěvník píše:A jaky gainer by si mi doporučoval do těch 1300 kč

Abych po vysazeni nespadl zpět na svou vahu 50kg
Návštěvník

Příspěvekod Sobík » pon 29. srp 2016 19:01:46

Kdybych měl vybírat gainer pro sebe, z aktuální nabídky bych se nebál vyzkoušet například Go Pro 30. Obsahuje 30% slušně namíchaných bílkovin se zvýšeným množstvím BCAA a sacharidovou složku zajišťuje pomaleji uvolňující se palatinóza. Za tu cenu je to v pohodě produkt. Nebo pak o něco málo dražší One Stop XTREME od Reflexu, který má ještě vyšší obsah bílkovin a ve složení mnoho účinných látek (základní minerály, kreatin, taurin, piperin).

Nicméně je tu stále také možnost si obyčejnější alternativu gaineru namíchat doma z běžně dostupných a levnějších surovin, věnoval jsem tomu na magazínu článek.

Opět opakuji, že nabírání na hmotnosti a budování svalů není o doplňcích, ale o intenzivním tréninku a stravě celkové.
Lavita - Sobík
Sobík

Luboš Lerch
Lifestyle Coach
Poradce pro výživu

Příspěvekod klikos » ned 27. lis 2016 5:37:51

Pokud aminokyseliny tak určitě nějaké kompletní spektrum, jak zmiňuje kolega, klidně něco od Amixu, nebo od muscletechu třeba NEXT GEN ...
klikos

Zobrazit nabídku

Příspěvekod klikos » ned 27. lis 2016 5:47:07

Amino ti taky kromě jiného pomůžou s rychlejší regenerací svalů a s jejich ochranou po čas tréninku, každopádně pokud chceš přibrat běž do nějakého gaineru, nejlépe kde máš vysoký podíl nejlépe vstřebatelných "whey" proteinů, v poměru kvalitaxcena a dobrá značka, něco takového bych to viděl:
http://www.doplnkyvyzivy.cz/proteiny/sy ... otein-p208
klikos

Zpět na Vše ostatní o posilování

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Přihlásit se