Poradna

Začátek

Začátek

Příspěvekod Pavel Šiller » pát 20. říj 2017 20:31:49

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat.....je mi 16 let, jsem hubený a chci mít svaly...jaké cviky jsou dobré na začátek pro domácí posilování bez náčiní ? Mám jen dvě činky a v posilovně nerad cvičím...dále nějaký jídelníček....dokázal by mi někdo sestavit plán? Děkuji moc
Pavel Šiller

Re: Začátek

Příspěvekod Jan Břečka » úte 24. říj 2017 10:31:39

Zdravím, pro začátek bych volil klasické + tricepsové kliky, dřepy, zkracovačky, leh sedy, když sem hodíš svůj email, tak ti můžu sestavit plán a klidně i jídelníček. :)
Jan Břečka

Příspěvekod belous » úte 31. říj 2017 20:30:12

Dobrý den,
mohl bych i já poprosit o tréninkový plán pro uplné začátečníky pro cvičení doma bez závaží? Můj mail je bilyjirin@gmail.com .
Děkuji moc Belouš :)
belous

Příspěvekod Jan Břečka » stř 01. lis 2017 18:45:40

Zdravím, ukládám si tvůj email a dostaneš svůj plán. ;)
Jan Břečka

Příspěvekod belous » stř 01. lis 2017 19:03:44

jan Břečka : Díky moc mistře ale bude to oříšek,dnes jsem chtěl začít klikama,dřepama,skracovačkama a sedy lehy...jenže kliků dám 5,dřepy mi nevadí,celkem chodím a jezdím na kole ale sedy lehy se nezvednu a skracovaček pár..já vím začátek ale poslední 2 roky jsem ignoroval pohyb a něco mi narostlo na břiše :D takže fakt od začátku no,jinak díkec :) Jiřin
belous

Příspěvekod KentusBoy » čtv 02. lis 2017 10:03:48

Ahoj, taktéž bych si chtěl zažádat o tréninkový plán :) Je mi 20 let, měřím 180 cm a vážím kolem 69 kg :)
Klidně může být trénink náročnější, nejlépe po 2 dnech. Ale pokud ne, tak to nechám celé na tobě :) Budu moct rád, když mi pomůžeš. Díky předem :)
KentusBoy

Příspěvekod KentusBoy » čtv 02. lis 2017 10:07:46

P.S. můj email je ondrateta@seznam.cz
KentusBoy

Příspěvekod Jan Břečka » úte 07. lis 2017 19:18:41

Zdravím pánové, momentálně jsem byl časově vytížen, takže svoje plány dostanete zítra. :)
Jan Břečka

Zpět na Poradna

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Přihlásit se