Poradna

Hubnuti-13 let

Hubnuti-13 let

Příspěvekod PanSaffi » ned 11. úno 2018 21:51:34

Ahoj je mi 13 let měřím 167 cm a mám 70 kg a jsem tlustý rodiče mi nadávají ať ze sebou něco začnu dělat ,dělám karate a skaut chtěl bych abych ty tuky shodil a měl klid hrozně moc si kupuji chipsy a vždy když dostanu peníze tak si je koupím uvědomuji si to že je to špatně ale nedokážu se motivovat vím že jsem ve vývoji takže bych měl změnit hlavně tu stravu. Za každou radu budu velmi rád a sorry že tu nejsou čárky.
PanSaffi

Zobrazit nabídku

Re: Hubnuti-13 let

Příspěvekod Sobík » pon 12. úno 2018 15:26:55

Ahoj,

když víš co děláš špatně a víš, co musíš udělat pro zlepšení situace, tak to udělej. Dokud tvoje vůle nebude dostatečně pevná, každá rada, která přijde z venčí, nepřinese dlouhodobý efekt. Že si uvědomuješ současný stav a chceš s tím něco dělat je jedině dobře.

Recept úspěchu je pro začátek jednoduchý - omezit nebo zcela z jídelníčku vyloučit zdraví škodlivé potraviny a do svého režimu zařadit více pohybových aktivit.

PS: Na chipsech je nejvíce návyková jejich slanost. Proto jsou v takové míře vyhledávané. Konzument si pak ani mnohdy neuvědomuje, že své tělo zanáší velkým množstvím ne zrovna kvalitního tuku a nadmírou sacharidů. Existují však například veganské alternativy chipsů, které mohou být určitým mezikrokem. Sice jsou dražší a nejsou tak chutné, ale zato jsou zdraví prospěšnější a pro ukojení chutí si pak člověk může tu a tam zase dopřát chipsy doma dělané.
Lavita - Sobík
Sobík

Luboš Lerch
Lifestyle Coach
Poradce pro výživu
IČ: 74121014

Zpět na Poradna

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Přihlásit se