Vše ostatní o posilování

Začátečník

Začátečník

Příspěvekod Musaši » sob 06. čer 2015 15:16:22

Ahoj začal jsem cvičit nedávno a tak je to zatím spíš o hledání toho co bude pro mě to pravé a protože jezdím s kamionem musím se hodně přizpůsobit práci... chtěl jsem se zeptat jestli mi dokáže někdo říct jestli má smysl udělat 100 opakování jednoho cviku zhruba v deseti sériích ale né v běžném tréningovém čase ale v průběhu jednoho dne třeba klik leh sed atd... Myslíte že to bude mít vliv na mojí postavu? A jaký? A existuje nějaký kondiční druh cvičení, abych to co dělám mělo co největší efekt? Budu rád za každou reakci....
Musaši

Zobrazit nabídku

Re: Začátečník

Příspěvekod fitkuba » úte 30. čer 2015 22:01:58

Ahoj,
hodně záleží na tom, kolik máš času v týdnu a kolik času si chceš na cvičení udělat. Můžeš totiž cvičit klidně jen 20-40 minut 2x-4x týdně a tělo se ti zpevní. Cvičením doma, bez pomůcek, se ze začátku dá udělat slušný pokrok v postavě, záleží opravdu na tom kolik času tomu věnuješ a jak správně budeš cvičit.
Existuje spousta kondičních řešení, při kterých se zapotíš a nemusíš zrovna běhat. Tím budeš pálit podkožní tuk a pak to můžeš podpořit různými cviky typu kliky, zkracovačky atd.
Pokud bys chtěl poradit, jaký cviky, co a jak, napiš mi na email fitkuba@email.cz
fitkuba

Zpět na Vše ostatní o posilování

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Přihlásit se